Kolejna dawka medycznej, cennej i praktycznej wiedzy 🩺🔬📚.
Uczniowie klasy 2b już kolejny raz uczestniczyli w wykładzie w Collegium Medicum UJK w ramach cyklu „Wtorki z medycyną”. Spotkanie poświęcono odpowiedniej pielęgnacji skóry, ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn powstawania zmian trądzikowych, czynników nasilających objawy, zasad świadomego doboru kosmetyków oraz właściwej ochrony skóry. Po wykładzie chętni uczniowie mogli skorzystać ze specjalistycznego urządzenia do oceny stanu skóry.
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KIELCACH