Wycieczka do Włoch
W dniach 19.04.2026- 24.04.2026 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezapomnianym- jak się okazuje- wyjeździe do Włoch. O tym, że Włochy to idealny kierunek na wycieczkę od samego początku wiedzieli uczniowie klasy 3h wraz z wychowawczynią, którzy do współudziału zaprosili kolegów i koleżanki z klas: 1d, 2d, 3a i 3g.
Niezliczona ilość zabytków, bogata historia i kultura, uwielbiana przez wszystkich kuchnia oraz piękna pogoda sprawiła, że wszystkim bardzo się podobało. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania Wenecji, a później poznawaliśmy i podziwialiśmy:
• Weronę,
• Urocze Sirmione nad j. Garda z niezapomnianym rejsem łódkami po jeziorze,
• Lukkę,
• Pizę,
• Florencję.
Wróciliśmy bezpiecznie, jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni. Był to czas, w którym można było też poznać i zintegrować się międzyklasowo. Dziękujemy Pani Agnieszce-naszej cudownej pilotce oraz Paniom opiekunkom z naszej Szkoły.